Linka do plomb plastikowych wykonana z poliamidu w oplocie z drutu ocynk.

Linka o całkowitej grubości Fi 1mm, do plomb plastikowych, wykonana z poliamidu 0,5mm w oplocie z drutu ocynk. 0,3mm, linka bardzo elastyczna, a jednocześnie mocna, nadaje sie do plombowania liczników, plomb motylkowych i wszystkich innych plomb zabezpieczających oraz oczywiście do plomb ołowianych i plastikowyt Notex. W cenie 2 PLN netto/rolkę.

Więcej szczegółów


65,00 zł netto


Wysokiej jakości, produkowana w Polsce linka plombownicza. Linka idealnie nadaje się zarówno do plombowania liczników energii, wodomierzy, jak również do zabezpieczania transportów, pojemników itp.

Linka wykonana jest z poliamidu 0,5mm, który opleciony jest drutem stalowym ocynkowanym 0,3mm, używana jest głównie do plombowania liczników energii, wodomierzy, jak również do zabezpieczania transportów, pojemników itp.może być również stosowana do plomb ołowianych lub plomb plastikowych zaciskanych, które są zamiennikami szkodliwych ołowianych plomb.

Najważniejsze informacje:
- średnica linki/drutu to fi 1,0 mm
- jedna rolka linki/drutu posiada nawój ok. 600 metrów
- waga linki na rolce 0,5 kg

Linka pasuje także do plomby motylkowej Twistseal, bez nawiniętej linki, można wtedy dowolnie dobierać jej długość w zależności od potrzeby.

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji

Kontakt

Tel. 22 70 35 210
Tel. 22 70 35 180
Mob. +48 600 393 625
plomby@dacpol.com.pl

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę