Firma DACPOL SERVICE Sp. z o.o. od 2003 prowadzi działalność usługową: doradczą, produkcyjną i serwisową. Rozwijamy działalność w dziedzinach:

• warsztat naprawy sprzętu energoelektronicznego (falowniki, panele operat...);
• produkcji i regeneracji induktorów, wzbudników do grzania indukcyjnego;
• produkcji bloków i modułów mocy, czoperów, inweretów, sterowników, regulatorów;
• montażu szaf rozdzielczych i produkcji wiązek kablowych;
• grzejnictwa indukcyjnego;
• specjalizowanych urządzeń pomiarowych, testerów i układów automatyki; 
• sprzedaży i serwisie przemysłowych drukarek i etykieciarek.

W obszarze energoelektroniki podejmujemy się prac związanych z modernizacją, przeprojektowaniem i unowocześnieniem procesów technologicznych, obsługi serwisowej i doradztwa technicznego, wszędzie tam gdzie wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie naszej kadry inżynierskiej może skutecznie wpłynąć na poprawę efektywności przedsiębiorstw.
Naszą ofertę uzupełnioną o urządzenia wspomagające: klimatyzatory, systemy odsysania par oleju, etykieciarki/drukarki kodów, gotowych modułów mocy stale wzbogacamy i rozwijamy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Oferujemy kompleksowe usługi w sektorze energoelektronicznym. Wieloletnie doświadczenia w zakresie doradztwa technicznego, projektowania produkcji i serwisu urządzeń grzejnictwa indukcyjnego, zaawansowanych urządzeń technologicznych, automatyki i bloków mocy gwarantują skuteczną realizację złożonych i nietypowych projektów wg specyfikacji klienta. Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze produkcyjne i podzespołowe, współpracujemy z wieloma placówkami badawczymi, posiadamy przeszkolony zespół serwisowy

GŁÓWNI ODBIORCY
1. Producenci
- napędów prądu stałego i przemiennego
- spawarek i zgrzewarek
- układów i urządzeń zasilających
- urządzeń dla trakcji kolejowej i tramwajowej
- urządzeń dla pojazdów samochodowych
- sprzętu gospodarstwa domowego
- sprzętu radiowo-telewizyjnego
2. Instytuty naukowo-badawcze
3. Punkty serwisowe urządzeń elektrycznych

KATALOGI
Dla wyrobów reprezentowanych przez nas firm wydajemy w języku polskim corocznie aktualizowany katalog. Katalog ten jest dobrym, specjalistycznym przewodnikiem w zakresie podzespołów energoelektronicznych dla konstruktorów projektantów, użytkowników i serwisantów urządzeń elektrycznych.

DORADZTWO TECHNICZNE
Doradztwo techniczne przy wyborze podzespołów i rozwiązań funkcjonalnych jest jedyną z podstawowych czynności, jaką świadczą nasi inżynierowie w dziale marketingu. Problemy techniczne lub potrzeby technologiczne naszych klientów przekształcamy w konkretne rozwiązania funkcjonalne. W wieloletniej praktyce naszego działania posiadamy znaczącą liczbę uruchomień i wdrożeń w kraju i za granicą.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji

Kontakt

Tel. 22 70 35 210
Tel. 22 70 35 180
Mob. +48 600 393 625
plomby@dacpol.com.pl

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę